Primorac (B) - Orkan 2:1

NK PRIMORAC (B) - NK ORKAN  2:1 (1:0). Po lošem terenu usljed obilne kiše i po jakom jugu u prvih 40 minuta utakmice gledali smo izjednačenu igru a onda je Malčić pogodio za vodstvo domaćina. 1:0. U nastavku Orkan je nijansu bolja momčad, pokušava, niže i prilike, no mrežu ipak prije pogađa Primorac i to Miletić u 73. minuti iz kaznenog udarca. 2:0. Sudački kriterij blago rečeno nije bio naklonjen Orkanu, zbog čega su Dugoraćani i prosvjedovali kod nekih sudačkih odluka, no na terenu su nastavili s inicijativom i prilikama. Iz jedne takve prilike u 75. minuti napokon pogađa Jukić i smanjuje rezultat na 2:1. Do kraja su Orkanaši uspjeli pogodili čak dvije stative ali ne i barem još jednom zatresti mrežu domaćina za podjelu bodova.

Izvor: FB 3HNL