Junak - Orkan 3:1

NK JUNAK - NK ORKAN 3:1 (1:1). Orkan je na Junaka krenuo hrabro, što je naplatio i vodstvom preko Kusture u 10 minuti.. Sinjanima je trebalo dobrih 20-ak minuta da zbroje redove pred razigranim Dugoraćanima, a izjednačili su u 45. minuti kada je Batinić na najbolji mogući način iskoristio odbijanac te loptu iz blizine pospremio u mrežu Boška Baučića. Potpuni preokret se dogodio u nastavku. U 54. minuti golom Gabrića sa 17 metara poveo je domaćin, dok je konačnih 3:1 djelo Turkovića, kojemu je asistirao Miletić nakon loše reakcije vratara gostiju.. Ima li nade za ostanak Dugoraćana u trećem razredu hrvatskog nogometa? Teško. Možda ni sami više ne vjeruju u čudo i očuvanje trećeligaškog statusa u nogometu. Orkan je na samom dnu tablice lige... i bojim se da mu samo ljubav (pre)ostaje..

Piše: Mišo Gulić / Slobodna Dalmacija