ŽRL: Lošom igrom do bodova

mlađe kadetkinje OrkanaŽRK EMC-SPLIT Split – RK ORKAN Dugi Rat  14:18 (8:10). U subotu, 13.11.2010. na splitskim Gripama u sklopu 7. kola županijske rukometne lige sastale su se mlađe kadetkinje (1996) EMC Splita i našeg Orkana. U utakmici u kojoj su Dugoraćanke očekivale laganu pobjedu nije sve išlo po planu. Pokazala se ona stara da je najteže osvojiti unaprijed upisane bodove. Iako su cijelu utakmicu kontrolirale rezultat, pobjeda je osigurana tek u samoj završnici ...

RUKOMET (Ž)

Mlađe kadetkinje (1996)

ŽRK EMC-SPLIT Split – RK ORKAN Dugi Rat 14:18(8:10)

Piše: Diana Bilić / rkorkan.com
Izvor: / rkorkan.com

Utakmica ja bila žestoka, obje ekipe su se borile podjednako, iako znamo da bi Orkan mogao puno bolje. Prvo poluvrijeme ostali su 10:8 za Orkan. U drugom poluvremenu obje ekipe su krenule odlučnije. Rezulatat na kraju utakmice je bilo 14:18 za Orkan.

mlađe kadetkinje RK Orkan

U ovoj utakmici su se iskazale: Lucija Ercegović s postignutih 9 golova, Marina Šćurla sa 4 gola, te Marina Banović s također 4 gola. U ekipi EMC-a Split moramo istaknuti Luciju Radošević koja je prodrmala naše mreže sa 6 postignutih golova.

Strijelci za RK ORKAN bili su:
Marina Šćurla(4), Diana Bilić(1), Marina Banović(4) i Lucija Ercegović(9).

Strijelci za ŽRK EMC Split bili su:
Vlatka Smodlaka(1), Lucija Radošević(6), Antea Jerčić(2), Zrinka Lerotić(1) i Gabrijela Gudelj(4).

Rezultati 8.kola

Kaštela – Cetina 18:12 (10:3)
Sinj – Trilj pršut Voštane 18:15 (9:5)
Imotski sokolovi – Split 2010 15:17 (5:9)
EMC Split – Orkan 14:18 (8:10)
Vranjic – Vrgorac 27:7 (13:6)

Mlađe kadetkinje Orkana nalaze se na trećem mjestu na tablici lige s 10 osvojenih bodova iz sedam kola.