Do pobjede nakon glavometa

omiš pobjeđujeNK OMIŠ – NK ZAGORA 1:0 (0:0). Omiš je poveo na već tradicionalni način – glavometom iz prekida. Igrala se 80. minuta. Napad Omišana obrana Zagore zaustavila je prekršajem nad Antom Nemčićem, 20-ak metara od gola slijeva. Mario Buljan je iz slobodnog udarca naciljao u gužvu pred vratima. U buketu igrača najviši je bio Stanislav Vidaković, koji je uspio samo prebaciti do Jurice Puljiza na drugoj vratnici koji je, kao i u pretprošlom kolu, zabio glavom i tako odlučio pobjednika. Dotad smo gledali proljetnu nogometnu uspavanku bez izrazitijih prilika u kojoj su obje ekipe igrale na refule. Domaćini su imali jalovu inicijativu u nastavku i par poluprilika, no gosti, koji su se orijentirali na kontre, imali su nekoliko izglednijih za vodstvo koje su ili zapucali (Bumbak čak dvije) ili ih je otklonio odlični Duje Vuković. U napad Omiša se nakon ozljede vratio brazilac Tiago koji bi mogao biti u idućim utakmicama značajna prevaga u pomalo uspavanom napadu Omišana ...