Rukomet (Ž): Pobjedile Kaštelanke na startu državne lige

OrkanašiceRK ORKAN - ŽRK KAŠTELA  14:11 (6:4). Započela je državna liga za mlađe kadetkinje (1996 i mlađe). Orkanašice su je otvorile izvrsno, pobjedom protiv prošlogodišnjih sudionika završnice, ekipom Kaštela. U neizvjesnoj utakmici (a takve su uvijek kad se ove dvije ekipe sastaju) dugoračanke su trasirale dobar put prema jednom od prva tri mjesta koja vode na završnicu, a šta će biti jako teško izboriti. U svakom slučaju želimo im puno sreće i da uspiju u svom naumu. Više o samoj utakmici pročitajte u nastavku…

SOLIN

GSD Solin, 17.11.2011.
1.HMKRL-jug, pretkolo

RK ORKAN - ŽRK KAŠTELA  14:11 (6:4)

Piše: Sara Pecić / rkorkan.com
Izvor: rkorkan.com

Dana 17.11.2011 održala se utakmica u dvorani u Solinu između RK ORKANA I ŽRK KAŠTELA. Utakmicu smo počele vrlo odlučno i sigurne u svoju igru, isto kao i kaštelanke. Igralo se gol za gol, sve do pred kraj prvog poluvremena kada smo uzele stvar u svoje ruke. Otišle smo na odmor sa 6:4. Protivnice su puno žešće ušle u nastavak utakmice, a mi smo malo posustale i one „okreću vodu na svoj mlin“.

Deset minuta prije kraja kaštelanke vode 10:11. U tim trenucima trener Grubiša poziva time out i od tog trenutka kreće naš lov na pobjedu. U svom naumu smo uspjele, pa utakmica je završila 14:11 za nas. Susret je popratilo 20-tak gledatelja.

Čestitamo curama jedne i druge ekipe na prikazanoj dobroj igri!