I druga momčad Dragovoljca donijela bodove iz Splita

RK SPLIT 2 - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 31:32. U subotu na SC Gripe, ususret nedjeljnom srazu prvih ekipa, u maloj je dvorani odigran mini derbi drugih momčadi RK Hrvatski dragovoljac 2 i RK Split 2. U teškoj utakmici punoj zanimljivosti presudile su pogreške i solo dionice pojedinih igrača Dragovoljca, a ne smijemo ne spomenuti i najboljeg strijelca utakmice Bona Ercegovića s 10 pogodaka. Splićani su dobro otvorili utakmicu te su poveli s 8:4, ali Dragovoljac do kraja poluvremena uspijeva čvrstom obranom preokrenut rezultat na 12:14 ...

RUKOMET, 3HRL-JUG

Piše: Stipe Tokić / rkhd.hr
Izvor: rkhd.hr

U drugom poluvremenu neshvatljivo loša obrana i serija pogrešaka, vraća Split u igru te u šokantnoj završnici Dragovoljac s malo sreće odnosi pobjedu s rezultatom 31:32.

Napomenimo da je ovo već druga uzastopna pobjeda druge momčadi RK Hrvatski dragovoljac, te da nasljednici Strojeva čvrsto drže sredinu tablice 3HRL-JUG.