Odlična Petra Martić

Petra MartićBio je to sjajan meč, maratonac od tri sata i 11 minuta. Bila je to i velika pobjeda Petre Martić, možda i najbolja ove godine, lako je trebala dobiti prvi set kojeg je na kraju izgubila u tie-breaku od Andree Petkovic. naša tenisačica nije odustala i to je bila velika snaga Petre Martić u ovom meču. Nakon stoje izbjegla tie-break drugog seta, Martić je vodila 2:0,3:1 u trećem, gubila servis, ali je na kraju breaknula treći put za 5:3 i realizirala drugu meč-loptu ...

WTA BAD GASTEIN

1. KOLO: Martić - Petkovic (4) 6:7 (5), 7:5

Izvor: Sportske Novosti

Andrea Petkovic ne tako davno top 10 tenisačica i 4. nositeljica u Bad Gasteinu iskoristila je 6 od 13 break-lopti, ali protiv ovakve Petre Martić to nije pomoglo jer je naša tenisačica od čak 18 prilika iskoristila osam.