Dragovoljac se 'napio' Vodice, sljedi 'rudarenje' u Labinu

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK VODICE 34:27 (16:10). U sportskoj dvorani Ribnjak, u Omišu, protekle nedjelje je odigran uzbudljiv susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i rukometnog kluba Vodice pred 800 gledatelja. Dragovoljac je čvrsto ušao u utakmicu s jakom obranom i brzim napadima te je kontrolirao rezultat i tempo cijelu utakmicu. Agresivna obrana u prvom poluvremenu te brzi kontranapadi "uništavaju" momčad Vodica i prvo poluvrijeme završava s rezultatom 16:10 za domaćina. U drugom poluvremenu, domaćin je nastavio u istom tempu, ali gosti nisu imali rješenja za razigrani Dragovoljac. Trener Frane Pleić je uvelike izrotirao sastav Dragovoljca u drugom poluvremenu s mlađim igračima, koji su to sjajno iskoristili, a najbolje su se istakli Hrvoje Urličić s pet pogodaka, i Marin Bočkaj s dva pogotka. Odličnom igrom i kompaktnom obranom Dragovoljac gostima nije pružio šansu  da se ozbiljno rezultatski priključe u utakmicu Utakmica je mirno privedena kraju  s konačnim rezultatom 34-27 za Dragovoljac.

Piše: Stipe Tokić / rkhd.hr

RK HD

Najbolji strijelac kod Dragovoljca je bio Dino "Stroj" Banović s šest pogodaka, a odličnu igru u napadu je pružio i Marko Maleničić s pet pogodaka.

RK HD

Napomenimo da je ovo peta uzastopna pobjeda Dragovoljca u 1.HRL jug, te da Dragovoljac predvodi vrh tablice, bez poraza. Idući tjedan Dragovoljac ide na teško gostovanje ekipi Mladog Rudara, ujedno i prvog pratitelja na tablici. Čeka nas još jedno teško gostovanje put Istre i pravi derbi u "rukometnom rudniku" u Labinu iz kojeg se nadamo "iskopati" novu pobjedi i još više učvrstiti poziciji lidera 1.HRL jug.

NAJAVA

U nedjelju, 29.10. s početkom u 19:30 sati u sportskoj dvorani na Ribnjaku održati će se prvenstveni susret 5. kola 1.HRL između ekipa Hrvatski Dragovoljac i Vodice. Dugoraćani pred svojim navijačima kao lideri na tablici dočekuju novake u 1.HRL, ekipu RK Vodice. Svratimo u nedjlju navečer do dvorane, iskoristimo preplatu i pogledajmo utakmicu. Ajmo naši! Pametno..