Hrvatski Dragovoljac - Zadar 25:33

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK ZADAR 1954  25:33 (12:19). Nastavlja se serija loših domaćih utakmica i "rasprodaja" bodova. Ta blagdani su pred nama, pa i Zadranima treba dati lipi poklon... Šalu i tužnu seniorsku rukometnu zbilju na stranu, odigrali su u srijedu, 16.12. na domaćem parketu Ribnjaka Dragovoljci prvenstvenu utakmicu protiv seniora Zadra. I izgubili. Bodove. Opet. Što pametno napisati o utakmici bez gledatelja, bez šušta i gušta u igri domaćih rukometaša. Igrali su protiv protivnika sličnih kvaliteta, ali momčadi koja je disciplinirana i koja je lipo ukomponirana. Naravno da su se Dugoraćani nadali dobroj igri, pobjedi i novim bodovima, ali... uvijek to ali, poslije kojega se zna da ništa neće biti isto. Da, opet nije išlo. Izgubili su. Ništa nova. To je, izgleda, neka nova "realnost" Hrvatskog Dragovoljca. Gubiti utakmice u lani neosvojivom domaćem rukometnom gnjezdu. Ali stigla su neka druga nevremena... Prvih 20-tak minuta utakmice igralo se u egalu, da bi tada Dragovoljci opet upali u "svoju" toplu crnu rupu u kojoj su opet izgubili svoju igru. Drugo poluvrijeme nije vrijedno spomena. Tuga s juga. Tek na kraju su Dragovoljci nekako uspjeli dovesti utakmicu u donekle pristojne vode glede gol razlike.. Semafor se napokon zaustavio na rezultatu 25:33 za goste iz Zadra kojima valja sportski čestitati na pobjedi.
Idemo dalje.. u subotu u Ribnjak dolaze gusari s Neretve - Metković Mehanika. Valjalo bi da naši Los Hombres napokon skupe glave u skup i da se barenko u ljepšem, borbenijem i pobjedničkom izdanju oproste od ove korona godine, ne ponovila se.. Vamos Dragovoljac!