Vidi se da nam stižu izbori.. općina Dugi Rat konačno dobila 'pristojnu' službenu internet stranicu. Bravo!

Jeee... ipak se kreće! Pomalo, ali sigurno, i to naprijed. Nakon dugogodišnjih "porođajnih" muka službeno internet odredište općine Dugi Rat; ne dragi čitatelji, to nije ova "neslužbena" stranica na kojoj se nalazite a koja je u vlasništvu i u(ne)redništvu jednog "zločestog privatnika"; već službena internet stranica naše općine koju možete pronaći na mrežnoj adresi DUGIRAT.HR, napokon je osvanula u novom ruhu! Krasi je novi, moderni vizualni identitet, nove rubrike i sadržaji, a najtoplije se nadamo da uredništvo neće zaboraviti ni na važnost ažurnog sadržaja i objavu vijesti iz svih službi i ureda naše općine. Iskrene čestitke autoru redizajna i novoj ekipi urednika/administratora stranica. Samo naprijed! I sritno! Nemojte da ovo ostane samo.. "predizborno".

Piše: Mladen Banović

Povezani članci

Who's Online

We have 66 guests and no members online