Orkan - Val 1:1

NK ORKAN - NK VAL 1:1 (0:0). Nogometaši Orkana i Vala podijelili su bodove u pretposljednjoj utakmici 1.ŽNL ove sezone. Oba pogotka u Dugom Ratu su pala u samoj završnici utakmice. Val je poveo u 71. minuti, a izjednačujući gol postigao je Milan Grubiša pred sam kraj sučeve nadoknade. Orkan je do izjednačenja mogao doći i ranije, no Orkanov internacionalac sa Suhog Potoka je zapucao penal u 80. minuti susreta. Iskupio se super-Milan desetak minuta poslije i ostavio na travnjaku Orkana barenko jedan bod, bodić iz ovog susreta. Za Orkan su u subotu nastupili: Zemunik, Voloder (85. Bekavac), Grubiša, Ercegović, Mndurić, Šarić, Erceg (75. Pavić), Mladin (55. Merčep), Pavić, Bartulović, Baraban. Trener: Drago Vojnović.
U derbiju kola GOŠK Kaštela uvjerljivo je slavio kod kuće protiv vicelidera Omiša i osigurao naslov prvaka lige. Rezultat se zaustavio na (pre)visokih 6:0. Omiš je cijelo drugo poluvrijeme igtao s igračem manje, zbog isključenja golmana Cara.

Piše: MB, foto: FB NK Orkan