Orkan - Sloga 0:4

NK ORKAN - NK SLOGA 0:4 (0:2).. Ni neigranje najboljeg igrača i vodećeg topnika lige Marla Marevića iz ekipe Sloge, te stopera Mije Juričića, nije omelo vodeću momčad lige da dođe do petnaeste ovosezonske pobjede, ovaj put, nažalost, u Dugom Ratu protiv seniora Orkana. Igrači Siniše Jalića novim slavljem pobjegli su ostalim pretendentima za prvo mjesto na teško dostižnih jedanaest bodova. Nije baš kao Dinamo, ali je za cijeniti. Mravinčani bi pobjedom u idućem kolu nad drugoplasiranim Jadranom iz Tučepa skoro i matematički osigurali naslov. No vratimo se mi utakmici u Dugom Ratu.. Sa po jednim pogotkom Vučemilovića-Alegiće i Katića u prvom i drugom poluvremenu Sloga nije dala ni najmanju nadu "tati i sinovima", igračima Orkana, u povoljan rezultat.
Biti će bolje drugi put..

Piše: J.Kovačević / Sportske Novosti

NAJAVA UTAKMICE

Nastavlja se proljetna nogometna karavana na propupalim travnjacima 1.ŽNL. Orkan će u nedjelju popodne na svom kišom natopljenom blatnjaku, pardon, travnjaku u Dugom Ratu  dočekati seniore Sloge iz Mravinaca. (Ne)vjerni navijači nadaju se nastavku dobrih igara "Tatinih sinova", pobjedi i novim bodovima.. Ajmo naši!