Sloga - Orkan 1:3

NK SLOGA - NK ORKAN 3:1 (2:0). U subotu odigranoj utakmici u Mravincima Orkan je uvjerljivom pobjedom protiv Sloge od 3:1 stavio "jednu ruku" na pokal pobjednika lige. Karlo Bilić je pogotkom u 24 minuti doveo dugoraćane u vodstvo, kojeg je Jukić povećao na 2:0 svega pet minuta poslije. Treći pogodak za Orkan u gostima zabio je Ćorić, a Vrgoč je u završnici susreta postigao počasni pogodak za domaćina. Uskoro opširnije o detaljima s terena. Dotad, čestitke igračima, treneru i upravi.

Piše: Mladen Banović

Orkan nastavlja svoju misiju. Na idućoj postaji puta prema trećoj ligi ove ga subote čeka susret u Mravincima s nogometašima Sloge. Nimalo lako iskušenje je pred igračima Ante Vitaića, no na muci se poznaju junaci, zar ne? Mladost, pratitelj Orkana na tablici lige, pred sobom ima lakši zadatak. Kod kuće dočekuje Glavice.