Dječji vrtić Dugi Rat: Popis upisane djece za 2013-14

Objavljen je popis upisane djece s područja Općine Dugi Rat u dječji vrtić i jaslice "Dugi Rat" za pedagošku godinu 2013./14.. Popis djece upisane (i one na "čekanju") u neki od ponuđenih programa potražite u nastavku ovog članka. Nadamo se da će te tamo pronaći i ime svog mališan/a/ke. Zbog problema sa nedostatnim kapacitetom našeg dječjeg vrtića, nažalost, bit će i djece koja će ostati neupisana. Na Facebook grupi "Dugi Rat: Vrtić za našu djecu" zainteresirani roditelji diskutiraju o ovom problemu, a za sutra, utorak, 9. srpnja u jutarnjim satima dogovoren je i sastanak delegacije roditelja s načelnikom Jerkom Roglićem, koji bi ih trebao izvjestiti o trenutnom stanju pripremnih radova za proširenje kapaciteta dugoratskog vrtića (općinske prostorije na katu zgrade NK "Orkana") ...

POPIS UPISANE DJECE ZA PEDAGOŠKU GODINU 2013./2014.

10-SATNI PROGRAM – starije JASLICE „PČELICE“ - Dugi Rat

Izvor: Dječji vrtić Dugi Rat

dijeteIvano Laušić
Iva Kadić
Sara Skender
Karlo Budimir
Viktorija Skender
Paula Stipetić
Kijara Petrina
Hajdi Mladin
Ante Pezo
Luka Pezo
Magdales Simić
Nino Noa Nazor
Lorena Katušić
Bartul Pavković
Frane Tavra

Djeca na čekanju:
Leo Brajčić
Karlo Kraljević


10-SATNI PROGRAM – mlađe JASLICE – Orkan

dijeteMarta Kružičević
Anđa Babić
Kiara Dodig
Bepo Tomaš
Josip Saratlija
Ivan Rakuljić
Nadalina Škarica
Petra Ercegović
Toma Dvoraček
Gabrijela Juričević
Marko Skender
Stipe Rejo
Antea Tomaš
Nikola Braičić
Vid Barbarić

Početak rada skupine je od 01.11.2013.


10-SATNI PROGRAM SA SPAVANJEM - MALIŠI

diječji vrtić dugi ratMatea Smoljanović
Marko Škarica (Slaven)
Toni Vitaić
Rino Terzić
Nina Lozić
Ivo Vrljić
Laura Čikotić
Milka Ljubenkov
Marta Klarić
Marino Lozić
Pave Medić
Marin Kraljević
Matej Pivac
Reno Petrić
Petra Nazor
Filip Petrina
Frane Tomaš
Ela Kraljević
Iva Radeljić
Renata Babić
Lana laušić
Šime Juričev
Lara Trgo
Toni Vukmirović
Mia Podgornik

Djeca na čekanju:
Anamarija Radić


10-SATNI PROGRAM BEZ SPAVANJA - Orkan

orkan dugi ratMia Kružičević
Sonja Vuletić
Antonio Škarica
Iva Vrkić
Petra Lozančić
Mario Ćosić
Korina Pivac
Petra Kadić
Nikola Petrić
Mario Jurić Pešić
Frane Maršić
Boris Brajčić
Marijeta Zečić
Stela Krišto
Anamarija Vojnović
Rina Gashi
Tina Gashi
Ivano Tokić
Marija Sara Penava
Ante Tokić
Evelina Čulić

Djeca na čekanju:
Marko Kraljević
Rena Barbarić
Šimun Škobalj

Početak rada skupine je od 01.11.2013.


8-SATNI PROGRAM – „TRATINČICE“

diječji vrtić dugi ratLeonarda Raos
Kruno Ledina
Nikol Čorić
Mario Topalušić
Mihaela Ledina
Nina Mikić
Karla Škarica
Kaja Marija Milavić
Ema Kegalj
Ljubica Jurčević
Mirta Bašić
Marisa Brničević
Cvita Podgornik
Nedia Restović
Josip Ščurla
Antonio Tokić
Petar Nazor
Mia Brničević
Lovre Elez
Leon Marko Kovačević
Kaja Kadić (10-satni)
Marta Nazor
Antonia Tafra (10-satni)
Mare Kuduz (10-satni)
Mia Jerčić (10-satni)

Djeca na čekanju:
Marko Škarica (Denis)


10-SATNI PROGRAM – KRILO JESENICE „DUPINI“

diječji vrtić dugi ratKlara Ercegović
Frane Spain
Tomislav Rakuljić
Mia Vuković
Zvonimir Naranča
Emanuela Prgomet
David Ćurković
Maja Rakuljić
Toma Pivčević
Damjan Rakuljić
Roko Rakuljić
Srećko Puljić
Sara Spain
Lana Vuković
Marino Vukoja
Špiro Rakuljić
Ivana Naranča
Toma Franić
Ruža Puljić
Ivan Puljić
Rafael Patrlj
Kristijan Karaman

Djeca na čekanju:
Ivan Kružičević
Aurora Ercegović
Lucija Kalac
Pave Grubiša
Tomislav Jukić
Franka Rakuljić
Petra Antišić (druga općina)
Lucija Antišić ( druga općina)
Andro Antišić ( druga općina)


6-SATNI PROGRAM – „BUBAMARE“ - Dugi Rat

diječji vrtić dugi ratDora Podgornik
Marija Andrić
Nina Raos
Marina Babnik
Roko Tomić
Dora Skopljak
Marta Stojanović
Ante Zemunik
Gabrijel Džaja
Matko Pavić
Kristina Miljak
Ivano Čaljkušić
Nikola Ercegović
Vlatka Laušić
Tonći Švragulja
Ivan Marunčić
Lana Sladojević
Marija Bajamić
Lana Garac
Marta Skopljak
Domenika Nazor
Marin Juričić
Lovre Žeravica
Antonio Šaban

Djeca na čekanju:
Mario Andrić
Emanuela Raboteg
Lana Bulić
Antea Pešić
Petra Bešlić
Petar Bajamić
Anđela Čagalj
Mateo Ćurlin
Ana Lučić
Ante Rakuljić
Marin Rakuljić


5-SATNI PROGRAM – „RIBICE“

diječji vrtić dugi ratJosipa Baraban
Ivan Kalebić (želi jutarnju-10-s)
Jure Kapić
Lucija Ribičić
Ivano Vučemil
Marija Kalebić (želi jutarnju-10-s)
Marko Petrić
Roza Tabak
Marko Ščurla
Nikola Ščurla
Marino Bilušić
Mia Tojčić
Josip Baraban
Gabrijel Marunčić
Ema Milavić
Karlo Bulić
Roko Milavić
Špiro Milavić
Daria Mikas
Matija Natali Bogdanović
Irena Škarica
Ivana Bilić
Ivan Čuljak
Josipa Bakota

Djeca na čekanju:
Marta Trgo
Lorena Lozić
Gabrijela Tičinović
Nina Maković
Ela Šerlija
Lana Vidaković
Nikolina Vidaković
Nina Bilušić
Petar Andrija Bogdanović
Luka Rubić


10-SATNI PROGRAM BEZ SPAVANJA – „NANARI“ Dugi Rat

diječji vrtić dugi ratIvan Babić
Greta Babić
Josip Bartulović
Marija Delić
Rino Bradarić
Marin Galiot
Lucija Kujundžić
Luka Pivac
Nikolina Pavić
Pia Tomić
Anni Đerek
Larisa Medić
Nikolina Lucija Tomić
Ante Bartulović
Lovro Brničević
Luka Burić
Bruno Bijuković
Matej Lozić
Ela Murat
Marino Mlinar
Bruno Mladin
Lucija Pezo
Marin Raljević
Marina Marčić
Marko Gašić
Danica Čikotić.

Povezani članci

Who's Online

We have 163 guests and no members online