Dugoraćani uskoro dobivaju školsku sportsku dvoranu

Nakon što je Općina Dugi Rat riješila imovinsko pravne odnose na građevinskom zemljištu u krugu Osnovne škole Jesenice, te izradila Idejni i Glavni projekt, ishodovala Građevinsku dozvolu, dokumentaciju je predala Splitsko-dalmatinskoj županiji. Naša županija je danas objavila Prethodno savjetovanje na elektronskom oglasniku javne nabave Narodnih novina za nabavu radova dogradnje školske sportske dvorane na postojećoj školskoj zgradi OŠ "Jesenice" u Oriju, jedan od važnih koraka koji prehodi izgradnji naše dugoočekivane školske dvorane.
Ovo je doista lijepa vijest u ovim turbulentnim vremenima za naše školstvo, pogotovo za sve naše sadašnje i buduće školarce i njihove roditelje te za nastavnike naše škole na Oriju. Hvala našim općinarima na svim učinjenim predradnjama i našim marljivim lobistima.

MB

Dugoraćani uskoro dobivaju školsku sportsku dvoranu

Dugoraćani uskoro dobivaju školsku sportsku dvoranu

Dugoraćani uskoro dobivaju školsku sportsku dvoranu

Povezani članci

Who's Online

We have 259 guests and no members online