Fina donirala 14 računala školi 'Jesenice' na Oriju

Petak, 13. (srpanj) nije bio loš dan, već odličan za našu osnovnu školu "Jesenice" Orij! Naime, naša škola dobila je danas na dar 14 računala s dodatnom opremom od Financijske agencije (Fine). Iako su ljetni praznici na vrhuncu, nama školskim novinarima nije bilo teško doći u školu i u ime svih učenika preuzeti ovaj, nama koristan dar. Do ove lijepe suradnje naše škole i Financijske agencije (Fine) došlo je tako da su naši bivši učenici, sada već i roditelji, prepoznali potrebe naše škole za informatizacijom te nas povezali s Finom koja se našem pozivu i zamolbi rado odazvala. Tome su najviše pridonijeli naši sumještani Jerko Čulić, Ivo Rakuljić i Mladen Banović te njihove kolega iz Fine Hrvoje Budimir i Mladen Velat koji su aktivno sudjelovali u realizaciji ove donacije. Zahvaljujemo im na tome što nisu zaboravili svoju osnovnu školu i pokazali nam da bi cijeli život trebao biti povezan s njom. Dođe to vrijeme kada učenici shvate da treba pomoći svojoj školi, nastavnicima i novim generacijama, kao što je ona nekoć pomogla njima..

HVALEVRIJEDNA DONACIJA NAŠOJ ŠKOLI

Članak su napisale školske novinarke:

Lukrecia Pocrnja, 6.c
Petra Jerčić, 6.c
Nina Klarić, 6.a.

Donacije Fine OŠ Jesenice

Donacije računala Fine OŠ Jesenice

Donacije računala Fine OŠ Jesenice

Donacije računala Fine OŠ Jesenice

Donacije računala Fine OŠ Jesenice

Donacije računala Fine OŠ Jesenice

Povezani članci

Who's Online

We have 113 guests and no members online