Rukomet (Ž): Mlade Dugoraćanke bolje od Vrgorki

RK Orkan - RK VrgoracMl.kadetkinje (96): RK ORKAN - RK VRGORAC  24:4 (11:1)
Djevojčice A (98): RK ORKAN - RK VRGORAC  12:8 (6:3)
U petom kolu županijske rukometne lige mlade Dugoraćanke ugostile su vršnjakinje iz Vrgorca. U dvije utakmice odigrane na asfaltu Streljane ubilježile su dvije sigurne pobjede. U prvoj utakmici (generacija 1998) Vrgorke su se dobro držale, dok je u drugoj (1996) razlika u kvaliteti ipak puno prevagnula na stranu mladih Orkanašica ...

Piše: Ivana Balić / rkorkan.com

U nedjelju 16. listopada 2011.g. u Dugom Ratu na odigrana je utakmica između Orkana i Vrgorca. Prvo poluvrijeme rezultat je bio 6:3, a drugo poluvrijeme 12:8 za ekipu Orkan. Mirijam Nerer je bila najbolja igračica domaće ekipe s postignuta 4 gola. Dale smo sve do sebe i uspjele savladati ekipu Vrgorca. Crveni karton je dobila igračica Ivana Balić, nakon 3 isključenja.