Rukometašice: U Vrgorcu polovično

mlađe kadetkinjeDjevojčice: RK VRGORAC - RK ORKAN  8:4 (4:1)
Ml.Kadetkinje: RK VRGORAC - RK ORKAN  17:20 (5:12)
Ovaj vikend mlađe kadetkinje i djevojčice RK Orkana odigrale su utakmice 3.kola županijske rukometne lige u Vrgorcu. Dok su "starije" ubilježile drugu pobjedu, "mlađe" su ubilježile drugi poraz. Iako su poražene djevojčice su odigrale nešto bolje nego li u Trogiru, ali još uvijek nedovoljno dobro da bi došle do prvih bodova. Za razliku od njih uigranije mlađe kadetkinje su pobijedile, ali nisu prikazale ni blizu onog šta one znaju i mogu i šta se od Dugoraćanki očekuje ...

RUKOMET (Ž)

Djevojčice (1998. i mlađe)
Vrgorac, Sportska dvorana, 10.10.2010.

RK VRGORAC - RK ORKAN 8:4 (4:1)

Piše: Antea Trgo

U nedjelju 10.10.2010. u Vrgorcu odigrana je utakmica između Orkana i Vrgorca. Utakmica nije baš završila najboljim rezultatom po nas. U prvom poluvremenu smo ostale 4:1, a prije početka smo se nadale da imamo šansu i pobijediti. Na kraju smo poražene rezultatom 8:4. Sljedeću utakmicu moramo odigrati puno bolje i koncentriranije, ako mislimo postići nešto više od poraza.

ZA ORKAN SU NASTUPILE:
Antea Trgo, Klara Pavić, Kristina Banović(1), Lucija Šolaja, Mija Milavić, Petra Matković, Matea Hrgić, Anamarija Čikotić, Paula Jelavić, Ivana Pocrnjić, Anica Rako, Mirijam Nerer(3), Ivana Balić

ZA VRGORAC SU NASTUPILE:
Marija Okmadžić, Marta Erceg , Nikolina Franić, Margarita Dragić, Julija Franić, Nikolina Klinac(1), Karla Tolj, Emili Tolj, Josipa Mlinarević(6), Kata Nizić(1), Valentina Grljiš, Petra Franić, Ana Tamburović

Rezultati 3.kola:
Sinj – Kaštela 18:7(9:3)
Cetina – Split 2010 12:6(3:1)
Vrgorac – Orkan 8:4(4:1)

Poredak:
Makarska i Cetina 4 boda, Trogir, Sinj, Vranjic, Split 2010 i Vrgorac 2 boda, te Kaštela, Orkan i Trilj PV bez bodova

mlađe kadetkinje Orkana

Mlađe kadetkinje (1996. i mlađe)

RK VRGORAC - RK ORKAN  17:20 (5:12)

Piše: Marina Banović

U nedljelju 10.10.2010 u 10 sati odigrala se utakmica između RK Vrgorca i RK Orkana. Orkanove igračice su u igru ušle pomalo nesigurno što je protivnička strana naravno iskoristila. No to vodstvo nije dugo trajalo...ubrzo su se Orkanašice probudile i počele igrati. Nije trebalo dugo da se rezultat stigne i prestigne. Na poluvremenu ekipa Orkana imala je sedam pogodaka prednosti.

U drugom poluvrijemenu dugoračanke su se opet pomalo "uspavale", ali ovaj put ih to nije koštalo bodova. U igri sa Orkanove strane se istaknula Lucija Ercegović s 10..a golova na protivničkoj strani najbolja je bila Matea Kovačević s 8 postignutih golova.

Krajni rezultat bio je 17 -20 za ekipu Orkana.

Sinj – Kaštela 19:12(10:7)
Trilj pršut Voštane  - Makarska 24:15(14:7)
Cetina – Split 2010 4:14(1:7)
Trogir – EMC Split 19:12(11:7)
Vrgorac – Orkan 17:20(5:12)