Rukomet (Ž): Mlade Dugoraćanke gostovale u Makarskoj

OrkanašiceMlađe kadetkinje (96): ŽRK HOTELI MAKARSKA – RK ORKAN  11:22 (5:9)
Djevojčice A (98): ŽRK HOTELI MAKARSKA – RK ORKAN  19:13 (9:4)
Djevojčice B (00): ŽRK HOTELI MAKARSKA – RK ORKAN  8:6 (4:4)
U devetom kolu županijske lige mlade rukometašice Orkana gostovale su u Makarskoj. Krenimo redom, u prvoj utakmici sastale su se najmlađe (generacija '00). Utakmica je bila neizvjesna od prve do zadnje minute. Nedostajalo je samo malo sreće da ostvarimo bolji rezultat, u drugoj je ekipa '98 odigrala jako dobro, ali Makaranke su ipak bile prejake, a u zadnjoj je generacija '96 Dugoraćanki odigrala ozbiljno od prve minute, a kad je tako onda Makaranke nisu imale baš puno izgleda ...

ŽUPANIJSKA RUKOMETNA LIGA RUKOMETAŠICA

Makarska, SD Makarska, 20.11.2011.
ŽRL, 9.kolo

Mlađe kadetkinje (1996)

Piše: Vinka Mimica / rkorkan.com
Izvor: rkorkan.com

ŽRK HOTELI MAKARSKA – RK ORKAN  11:22 (5:9)

U nedjelju 20.11. odigrana je utakmica županijske lige u dvorani u Makarskoj između ŽRK HOTELI MAKARSKA i RK ORKAN, Dugi Rat. U utakmicu smo ušle samouvjereno i s ciljem da pobijedimo.  Prvo poluvrijeme smo odigrale vrlo dobro, te se je to pokazalo s rezultatom na kraju prvog poluvremena; bilo je 5:9 za nas. Znajući da će se Makaranke boriti i tući, ušle smo još jaće u drugo poluvreme, te smo im napravile seriju od 5:0. Pomalo smo prelazile u sve veće i veće vodstvo te ih pobijedile s 11:22. Utakmicu je popratilo oko stotinjak  gledatelja.