Idemo dalje, bit će bolje..

RK BUZET - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 31:29 (15:13). U 16. kolu 1. HRL – jug rukometaši Hrvatskog Dragovoljca otišli su u goste Buzeti po nove prvenstvene bodove. Vrlo dobra momčad Buzeta, četvrta na tablici lige, bila je, ipak, preveliki izazov za Dugoraćanima koji nastoje što dalje u sredinu pobjeći od dna tablice. I dobro su krenuli u ovu proljetnu sezonu. Nakon domaćeg poraza od lidera Trogira poželjeli su se opet vratiti proljetnim običajima, pobjedama. No u subotu nije ispalo baš tako. Krenuli su Dragovoljci rasterećeni i već nakon 5 minuta poveli i vodili s par golova prednosti sve do završnice poluvremena kada je domaćin okrenuo rezultat. Uzbudljiva i neizvjesna igra nastavil se i u drugom dijelu. Dugoraćani su pružili vrlo dobru igru i u nastavku, prednost je bila čas u posjedu jedne, a čas druge ekipe, da bi u napetoj završnici Dragovoljcima  zafalilo malo sriće i koncentracije... što je Buzet znao iskoristiti. Idemo dalje, naprijed naši!
Za Hrvatski Dragovoljac u Buzetu su igrali: Hrvoje Jakelić, Petar Topić, Marko Perić, Antonio Bočkaj, Dino Banović, Stipe Maleničić, Ante Vukasović, Josip Zebić, Ferdo Mikulić, Marko Maleničić, Berislav Jakelić, Mislav Plazibat, Luka Milinović, Marino Kovačić. Trener: Marko Galiot.