Nogomet: Raštane - Omiš 5:0

goolNK RAŠTANE - NK OMIŠ 5:0 (4:0). Domaći su poveli u 15. minuti kada je Marin Batur iz slobodnog udarca sa 18 metara, malo iskosa, matirao vratara Boška Baučića. U 26. minuti, poslije akcije Marka Gospića i Šime Gregova, opet je Batur s osam metara plasirao loptu u praznu mrežu. Na dodavanje Frane Meduna Marko Gospić je nakon solo akcije u 37. minuti sa šest metara prizemnim udarcem povisio na 3:0, a u 43 minuti, poslije kornera Batura, Šime Gregov je sa pet metara glavom podigao na visokih 4:0. Točku na i u 55. minuti je nakon dodavanja Rogića, stavio najbolji pojedinac susreta Gospić udarcem s 10 metara ...