Orkan - Jadran (KS) 0:2

NK ORKAN - NK JADRAN (KS)  0:2 (0:1). Ni iz pete prigode ništa od bodova. Orkan nije bio na razini igre svog protivnika, Jadrana iz Kaštel Sućurca. Dva pogotka u mreži domaćina, u 34. minuti Marić-Arić zabija za vodstvo, a konačan rezultat postavlja Ratković u 70. minuti, i naš Orkan ostaje na jednom bodu u ovih prvih pet odigranih kola, i dalje prikovan pri dnu tablice. Ni sudac Nikola Večernik u subotu nije bio na razini zadatka. Čestitke Sućuranima na pobjedi. Orkanašima preostaje marljivo iskoristiti treninge ovog tjedna te se što bolje predstaviti idućeg vikenda u Tučepima, na gostovanju kod tamnošnjeg Jadrana...
Za Orkan su u subotu nastupili: Marić, Garac, Ančić, Dragošević, Mandurić, Petričević, Peričić, Merčep, Ivanišević, Bartulović, Baraban (ušli u igru su još i: Batinović, Šarić, Pavić).