Pukla uskočka petarda

goolNK USKOK - NK OMIŠ  5:0 (2:0). Već u prvoj minuti Sinić je propustio realizirati izglednu prigodu, a u 6. minuti Guvo je, umjesto mreže, pogodio Baučića u noge. Napokon, treći napad urodio je plodom. U 10. minuti Ćaleta se dokopao lopte, ispremiješao gostujuću obranu i s vrha šesnaesterca skinuo paučinu gdje se spajaju greda i vratnica. Šest minuta poslije Kordić povećava vodstvo uz pomoć grede ...

KLIS
Igralište Uskoka "iza grada".
Gledatelja 200.

Pukla petarda

Piše: Marijan Šarić / Slobodna Dalmacija

Strijelci: 1:0 Ćaleta (10), 2:0 Kordić (16), 3:0 Guvo (49), 4:0 Mihovilović (73), 5:0 Aničić (75).

Do kraja utakmice pukla je petarda na Klisu, a domaći su goste iz Omiša mogli ispratiti i s duplo više golova u mreži.