Omiš - Hrvace 0:3

NK OMIŠ - NK HRVACE  0:3 (0:0). Omišani su, u najmanju ruku, bili ravnopravna momčad tijekom cijelog susreta, međutim, dogodio se krah igre u posljednjih 10 minuta susreta što je na kraju rezultiralo teškim porazom. U 83. minuti M. Vukušić asistira Baraću koji odlično šutira s ruba kaznenog prostora za vodstvo gostiju 0:1. Svega 2 minute kasnije, Dadić izbija 1 na 1 s vratarom, mirna reakcija za povećanje vodstva. Novi pogotak, svoj drugi na utakmici, zabio je Barać u 88. minuti, još jedan odličan udarac koji od grede završava u mreži. Omišani su najbolju priliku imali u 63. minuti, Koštić je uputio dodavanje Vučemilu 1 na 1 s vratarom, ali Ćurković je izašao kao pobjednik tog dvoboja.

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Za NK Omiš su u srijedu nastupili: Škorić 5.5, M. Bandov 5.5 (od 80. P. Bandov -), Popović 6, Vukoja 6, Vučemil 5.5, Koštić 6, Puljić 5.5, Perkušić 5.5, Bilić 6, Vrkić 5.5, Rako 5.5
Trener: Tonći Žilić