Mistrić započeo i završio

nogometNK CROATIA (Z) - NK ORKAN  4:2 (3:1). Šest golova u Zmijavcima, nažalost 4 u mreži Orkana. Šok terapija je uspjela, Zmijavčani su nakon četiri uzastopna prvenstvena poraza, uvjerljivo svladali dobre nogometaše iz Dugog Rata. Iako su gosti imali početno vodstvo, gol je zabio Mario Mistrić već u 4. minuti susreta, Zmijavčani su postigli četiri gola za redom, te lako osigurali zasluženu pobjedu. 6 minuta prije kraja susreta Mistrić je svojim drugim pogotkom samo smanjio rezultat i zaključio promjene rezultata ...

IV HNL JUG

ZMIJAVCI
Igralište ŠRC Marijan Šuto Mrma.
Gledatelja 150.

Piše: S. Ujević / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Strijelci: 0:1 Mistrić (4). 1:1 A.Karlogan (15).2:1 M.Šabić (29), 3:1 M.Karlogan, 4:1 Tonković (47). 4:2 - Mistrić (84).
Sudac: Teo Pavić (Split) 7

NK CROATIA: Prolić 6, Čapin 6,5, P. Mrkonjić 6,5, Gudelj 6, Tolić 6, H. Šabić 6.5 (od 67. Grubišić 5,5), Tonković 6 (od 82. A. Mrkonjić -). Šuto 6.5. A. Karlogan 6.5, M. Šabić 7(od 72. Todorić -). M. Karogan 7.
Trener: Ante Knezović

NK ORKAN: Vojnović 6. Nemčić 5.5 (od 46. Vuković 6), Mandurić 5,5, Nazor 6, Žilić 6, Novaković 5 (od 46. Grizelj 5,5), Hrstić 6, Glavić 5,5 (od 57. Mladin 6), Tokić 6, Skelin 5,5, Mistić 6,5.
Trener: Romeo Marčić

Igrač utakmice: Mijo Šabić