IV HNL: Otišla tri boda u Kaštela

nk orkanNK ORKAN - NK GOŠK (KG)  2:4 (1:2). Iz Dugog Rata su prošle nedjelje otišla nova tri boda s igrališta nogometaša Orkana. Nogometaši kaštelanskog GOŠK-a slavili su na gostovanju protiv Orkana. Pobjeda nad Glavicama očito je dala samopouzdanje Gomiličanima koji su drugom pobjedom za redom pobjegli sa začelja i izjednačili se na tablici s Orkanom. U Dugom Ratu su Kaštelani prednost ostvarili već u prvom poluvremenu kada su vodili sa 2:1, a drugo poluvrijeme odigrano je istim rezultatom te su se gosti sa ukupnih 4:2 vratili kući donijevši vrijedna tri boda koja će im itekako pomoći u bijegu s dna tablice. Orkan se domaćim porazom doveo u neugodnu situaciju. U idućem kolu gostuje u Postirama koji imaju samo bod manje na tablici. Valjalo bi na Braču izvući povoljan rezultat i marendati sardine ...