Hrvoje Šiško može zabiti i s 65!

NK ORKAN – NK OMLADINAC  0:2 (0:1) U pretposljednjem kolu prije odlaska na zimsku pauzu nogometaši Orkana su doživjeli prvi poraz ove sezone. Omladinac je sa dva eurogola slavio u Dugom Ratu. Prvi pogodak postigao je Hrvoje Šiško, vjerovali ili ne, iz slobodnog udarca s preko 60 metara uspio je lobovati domaćeg vratara Božikovića! Zaista rijetko viđen gol. U idućem kolu Orkan gostuje u Runovićima kod Mračaja ...

1.ŽNL
Dugi Rat. Igralište ŠRC Dalmacija. Gledatelja: 150

NK ORKAN – NK OMLADINAC  0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Šiško (43') 0:2 Zagorčić (82').

Piše: Ivan Bašić
Jakov Velić

nk orkanU 11. prvenstvenom kolu Orkanaši su doživjeli prvi poraz ove sezone. Bolji su bili gosti iz Vranjica. Orkanu je ipak bio hendikep neigranje dvojice važnih igrača. U prvom dijelu Orkan je imao i najbolju prigodu preko Dugeča ali Perica spašava kad su već mnogi vidjeli loptu u mreži.

Kad se očekivao odlazak na odmor, gosti dolaze u vodstvo iz prvog udarca na gol. Stasiti Hrvoje Šiško je namjestio loptu na 65 metara od Orkanovog gola, opalio i lobovao iznenađenog Božikovića. Zaista rijetko viđen gol!

Drugo poluvrijeme Orkan jalovo napada bez prigoda. U 82. minuti iz kontre Zagorčić lijepo glavom nakon ubačaja Vrdoljaka, a kojem je prethodio filigramski pas Serdarušića, postavlja konačni rezultat za veliko slavlje Vranjičana.

Igrač utakmice: Hrvoje Šiško