Poraz u gusarskom gnijezdu: Primorac je bio bolji

ivan šarićNK OMIŠ – NK PRIMORAC 1929   0:4 (0:2). U dinamičnoj utakmici gosti su bili bolji. U prvom poluvremenu je bilo šansi na obje strane, no samo je Primorac realizirao svoje što im je omogućilo mirnoću u nastavku i lakši put do pobjede. U 20. min Škorput prima odbijenu loptu i pogađa za 0:1. U 40. najbolja prilika za Omiš na utakmici iz kornera kada je Ivan Šarić glavom pogodio gredu. Par minuta kasnije Barić je na drugoj strani driblingom došao do prilike za udarac i odlično poslao loptu pod gredu za 0:2. Na otvaranju drugog dijela već je 0:3, Surač puca sa 15-ak metara, lopta odlazi preko ruke Škoriću. U 65. Bradarić pred vratima Omiša dodaje Bariću koji zabija svoj drugi pogodak za konačnih 0:4.

OMIŠ
Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

STRIJELCI: 0:1 Škorput (20. min), 0:2 Barić (44. min), 0:3 Surač (47. min), 0:4 Barić (65. min)
CRVENI KARTON: Petar Bašić (80. min, 2. žuti)
IGRAČ UTAKMICE: Stefan Barić