Hrvatski dragovoljac - Karlovac 23:28

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KARLOVAC 23:28 (10:11). U utakmici 21. kola 1. HRL-jug, odigranom u subotu na Priku rukometaši Hrvatskog dragovoljca izgubili su od seniora Karlovca. Gosti s vrha tablice su krenuli bolje od početka, vodili s par golova razlike da bi pred poluvrijeme Dragovoljci konačno uhvatili priključak i stigli na prag izjednačenja. U nastavku se igralo izjednačeno, gonjalica gol za gol. Dugoraćani su odigrali puno bolje ovu dionicu, par puta izjednačili rezultat, no nisu uspjeli "ubaciti u veću brzinu" i konačno preokrenuti tijek utakmice na svoj mlin. U završnici susreta gosti iz Karlovca se serijom 3:0 opet odvajaju i do kraja ne dopuštaju Dragovoljcima povratak u utakmicu. Semafor se zaustavio na rezultatu 23:28 za goste.