IV HNL: Croatia - Orkan 3:0

nogometNK CROATIA - NK ORKAN  3:0. Zmijavčani su nadigrali svoje stare sportske rivale iz Dugog Rata, te ih posve zasluženo otpratili s tri pogotka. Domaćini su poveli u  22. minuti. Kapetan Petar Šuto izveo je slobodan udarac, te na drugoj vratnici pogodio Prlića koji je naklonom glave poentirao. Vodstvo je povisio Tonković na asistenciju Puljiza, da bi konačan rezultat utakmice koju će Orkanaši željeti što prije zaboraviti postavio najperspektivniji mladi igrač Imotske krajine Mijo Šabić, koji je ljepim volejem svladao Zlatka Blaževića. Dugoraćani su od 77. minute igrali s igračem manje ...

IV HNL - B

ZMIJAVCI
Igralište SRC Marijan Šuto Mrma. Gledatelja 200.

NK Croatia - NK Orkan 3:0  (2:0)

Piše: S.U. / Sportske Novosti

Strijelci: 1:0 - Prlić (22), 2:0 - Tonković (35), 3:0 - Šabić (53).
Crveni karton: Mate Hrstić (77).
Igrač utakmice: Mijo Šabić.

NK CROATIA

Gudelj 7, P. Šuto 6,5, Prlić 7, G. Karloglan 6,5, Tolić 6,5, M. Šuto 6,5, D. Todorić 6,5 (od 68. Glavaš -), Tonković 6,5 (od 76. Milas -), Puljiz 6,5, Šabić 7,5, A. Karoglan 7 (od 76. M.Todorić -).
Trener: Ante Knezović 7.

NK ORKAN

Blažević 6,5, Miljak 6,5, Lejo 6, Tomić 6, Birčić 6,5 (od 56. Popović 5,5), Marušić 5,5, Mandurić 6, Hrstić 5, Perišić 6,5 (od 69. Grizelj ), Tokić 6), Skelin - (od 36. Mistrić 6).
Trener: Romeo Marčić 5,5.

Sudac: Goran Vrbatović (Split) - 7,5.

Na tablici lige Orkan drži sedmo mjesto (od 14 ekipa) s 16 osvojenih bodova. U idućem, sretnom 13. kolu prvenstva četvrtoligaša, Orkan u Dugom Ratu u nedjelju u 14 sati dočekuje ekipu Omladinca. Vidimo se na tribinama...