Orkan - Primorac (B) 1:3

NK ORKAN - NK PRIMORAC (B) 1:3 (0:1). Orkan je igrao ključnu utakmicu u kojoj su im tri boda bila neophodna u borbi za opstanak među trećeligašima, no gosti iz Biograda su zasluženo poveli i naposljetku uvjerljivo pobijedili domaćina. Poveli su gosti u 15. minuti susreta pogotkom Markovića. Orkan je izjednačio s bijele točke u 57. minuti. Romić je bio precizan. A onda umjesto preokreta i vodstva Orkana opet šok na tribinama u Dugom Ratu. Malčić u 74. minuti dovodi goste opet u vodstvo koje je u samoj završnici pogotkom Jurjevića još i povećano.. Nije dobro, ovaj put Orkanaše ne vodi ostanku u ligi. Valja im brzo na treninzima "uskladiti toplomjere" i u prostalih par utakmica sezone odigrati puno bolje i nadati se čudu, ostanku u ligi..

Za NK Orkan su igrali: Baučić (6), Marčić (5,5), Tokić (6) (od 78. Miljak -), Baraban (6), Romić (6,5), Kustura (6) (od 48. Galić 6), Jurić (7), Roguljić (5,5) (od 60. Mudnić-Pulje 5,5), Jukić (6.5), Klarić (6,5) i Legčević (5,5).