Gomiličani utišali Orkan

NK GOŠK (KG) - NK ORKAN 2:0 (1:0). U 6. kolu 1. Županijske lige nogometaši GOŠK-a preuzeli su vrh tablice pobjedom protiv Orkana. Vrlo važnu pobjedu ostvarili su nogometaši GOŠK-a u dvoboju protiv lidera iz Dugog Rata. Tri boda lansirala su sada njih na vrh tablice, čime su potvrdili svoje ambicije za ovu sezonu. S tim pristupom krenuli su u utakmicu i odmah u 11. minuti stigli do priželjkivanog vodstva. Orkan je u nastavku pokazao kvalitetniju igru, ali tada čvrsta obrana Gomiličana nije opasnim gostima dopuštala put do mreže. Nema Šarića, nema golova.. Domaćin je svoju priliku dočekao u 77. minuti. Tada je Vučemilović-Alegić prekinuo golgeterski post i zaključio pobjedu Gomiličana.
Za Orkana su u Kaštelima nastupili: Zemunik (8. Marušić), Pavić, Grubiša, Dragošević, Mandurić, Peričić (46. Bartulović), F. Ivanišević (57. MudniĆ-Pulje), Merčep (57. Batinović), D.J. Ivanišević, A. Ivanišević i Baraban. Trener: Drago Vojnović.

Izvor: Kastela.org

NK GOŠK (KG) - NK ORKAN 2:0