HNK JADRAN Tučepi – NK ORKAN  2:1 (Zor 18′, Antunović 90’+3 // Ivanišević 53′). Blizu iznenađenja bio je naš Orkan u subotu na Slatini u Tučepima, na utakmici 6. kola 1.ŽNL. Bod u gostima kod jakog protivnika uvijek je dobar, ali Pjero Antunović pogotkom u 93. minuti rješava pitanje pobjednika dvoboja u Tučepima i donosi domaćem Jadranu novu pobjedu. Opet ništa. Ali barenko su Orkanaši bili blizu, nikad bliže boda u gostima, ali ni iz ove prigode Orkan ne nosi kući ništa osim pohvala za dobru igru.. Ništa ni ovaj put od bodova. Baš smo baksuz.
Poveo je domaćin preko Zora u 18 minuti, a rezultat poravnao Ivanišević u 53. minuti. Igrala se debela sudačka završnica kad je Antunović rješio utakmicu, i ostavio našeg Orkan i dalje na jednom bodu prikovanog pri dnu tablice. Nema druge, Orkanašima preostaje marljivo iskoristiti i treninge ovog tjedna. Vještine momci imaju, a jednom će i njih sportska sreća poljubiti...
Makarska televizija ima kratku snimku utakmice u Tučepima. Pogedajte je u nastavku članka.

MB, video: Makarska televizija