III HNL: Velebit - Omiš 2:0

goolNK VELEBIT - NK OMIŠ 2:0 (0:0). Velebit je u početnoj fazi imao četiri prigode koje Rakić, Dujmović, Zanić i Miletić nisu iskoristli jer je sve skinuo vratar Josip Škorić, da bi gosti iz Omiša zaprijetili preko Jure Žilića koji je pogodio vratnicu u 34. minuti. Domaćini su u 51. minuti konačno poveli. Začetnik akcije bio je Antonio Žilić, uposlio je Josipa Kolića koji je spustio loptu za Rakića koji je iz neposredne blizine zabio za 1:0 ...

III HNL

Benkovac - Gradski stadion. Gledatelja 150.

Velebit - Omiš 2:0 (0:0)

Piše: Ivica Gjergja / Slobodna Dalmacija

Drugi gol je postignut u 70. minuti. Filigranski je tekla akcija od Benkovačkog Žilića preko Remšaka za Kolića koji je drugi put matirao Škorića.

Do kraja su domaći mirnom igrom priveli utakmicu kraju za velika tri boda. Zasluženo.

Strijelci: 1:0 Rakić (51), 2:0 Kolić (70).
Najbolji igrač: Marin Dujmović (Velebit).

Velebit: Juko (7), Kruneš (7,5), Žilić (7) od 75. Ćerina-), Morić (7), Benić 7,5), Dujmović (7,5), Miletić (7), Zanić (6,5) od 60. Remšak -), Rakič (7), Majić (7), Bačić (6) od 57. Kolić -).

Omiš: Škorić (7), Piplović (6) od 46. Janković (6,5), Gabriel (7), T. Žilić (6.5) od 60. Čagalj -), Pivčević (6), Špaleta (6), Čavar (6,5), Biuk (6), Šarić (6), J. Žilić (6), od 46. Šiša 6), Kuvačić (6).

Sudac: Mario Soldić (Hrvace) - 7.