Orkan - Omladinac 0:1

NK ORKAN - NK OMLADINAC 0:1 (0:0). Na zamolbu gostujuće momčadi za odgodom i uz razumijevanje domaćina, NK Orkan, prvenstvena nogometna utakmica 2. kola 1.ŽNL odigrana je već u četvrtak u Dugom Ratu na travnjaku ŠRC Dalmacija Dugi Rat s početkom u 16:30 sati. Nažalost, uvertira drugog kola nije donijela Orkanu sreću niti dobar rezultat. Nakon ništa-ništa na poluvremenu u nastavku gosti preko Vladovića s bijele točke u 64. minuti uspjevaju zabiti, ispostavilo se kasnije. pobjedonosni pogodak.. i otići kući pjevajući. Za domaćina, više sportske sreće drugi put, nadamo se već u idućoj utakmici. Za NK Orkan su na travnjak danas istrčali: Baučić, Galić, Grubiša, Baraban, Sočo, Vuknić, Tokić, Mandurić, Biočić, Bekavac i Mudnić-Pulje (Pavić). Trener: Drago Čelić. Uskoro opširnije. Valjda..