IV HNL: Orkan - Omladinac 1:1

detalj s utakmice OrkanaNK ORKAN - NK OMLADINAC  1:1 (0:1). Po ljepom i sunčanom vremenu pred oko 150 gledatelja gledali smo jedan zanimljiv i dobar nogomet pun žara i naboja, što pokazuju i po tri žuta kartona kod obiju ekipa. Gosti su iskoristili trenutak nepažnje domaće obrane i u 29 minuti preko Juričevića poveli sa 1:0. Domaćin je dobro ušao u utakmicu sa puno želje i htjenja koje se isplatilo početkom drugog poluvremena kada je u 56. minuti Mario Mistrić jedan bezazleni centaršut glavom prenio iskusnom Jeri Skelinu koji je snažnim ulaskom u šesnesterac i još snažnijim udarcem pogodio za konačnih 1:1. Orkan je imao još nekoliko prigoda od kojih izdvajamo prodor Ivana Volodera i zamalu realizaciju, te ulazak Skelina u peterac i prebačaj golmana Čolića koji je gostujuća obrana u zadnji čas izbila sa gol crte. Uz 4 pobjede, 5 remija i 4 poraza Orkan može mirno dočekati proljeće ...

Piše: Ivan Bašić

Strijelci: 0:1 - Tonći Juričević 29 minuta, 1:1 - Jere Skelin 56 minuta.
Igrač utakmice: Jere Skelin

NK ORKAN

Zlatko Blažević - 6,5, Stipe Miljak - 6,5, Ivan Lejo - 6,5, Boris Ercegović - 7, Stipe Tokić - 6,5 (od 76 minute Ivan Voloder - 6), Nikola Tomić - 6,5, Mijo Mandurić - 6,5, Ante Birčić - 6 (od 59 minute Marko Mladin - 6), Vjekoslav Perišić - 6, (od 45 minute Mario Mistrić - 6,5) Duje Klarić - 6,5, Jere Skelin - 7.

NK OMLADINAC

Stipo Čolić - 6,5, Dani Matković - 6,5, Ivan Lozić - 6 (od 60 minute Toni Zagorčić - 6), Hrvoje Šiško - 6, Mario Božić - 6,5, Dragan Serdarušić - 6 (od 60 minute Josip Čolić 6), Josip Vulić - 6,5, Marin Nerlović - 6,5, Josip Ercegović - 6,5 (od 75 minute Mario Marunica - ), Teo Kardum - 6,5, Tonći Juričević - 6,5.

Glavni sudac: Alen Jakšić.