Zmaj (B) - Orkan 3:0

NK ZMAJ (B) - NK ORKAN 3:0 (0:0). Iako se čini uvjerljivo 'Zmajevi' iz Blata na Korčuli su teško došli do pobjede protiv Orkana iz Dugog Rata, koji se odlično postavio na terenu te se vrlo dobro branio. Tome je pridonjela i loša i bezidejna igra domaćina. U 61. minuti golman gostiju Boško Baučić obranio je kazneni udarac Šeparoviću ali nije slobodni udarac Šešlije sa nekih 18 metara u 73. minuti. Nedugo iza toga Čubrilo u dvije minute postiže dva pogotka i rješava ovu utakmicu. Na kraju utakmice vidjeli smo i grubi prekršaj Vinka Petkovića iz Orkana za što je dobio crveni karton. Iz redova Orkana ne kriju nezadovoljstvo suđenjem. Orkan nakon 7 odigranih kola trenutno nalazi na samom začelju tablice lige.

Izvor: FB 3.HNL-jug