Orkan - Mračaj 2:0

NK ORKAN - NK MRAČAJ  2:0 (0:0). Orkan je napokon pokazao da je zasluženo bio u borbi za prvo mjesto. Prvo poluvrijeme dugoraćani su dominirali na terenu ali nisu našli put do gola Jakića. Drugo poluvrijeme se nastavilo isto kao i prvo što je rezultiralo lijepoj akciji i konačnim doslovnim zakucavanjem u 57. minuti Ivana Šarića u mrežu Mračaja. Orkan je i dalje napadao, dominirao, te dolazio skoro svaki napad u završnicu četiri na dva, a realizirao samo jedan i to u 88. minuti kada je pogodak postigao Jukić. Gosti iz Runovića su pokušavali preskakati igru preko robusnog A. Puljiza što im nije uspijevalo pored danas rastrčane, uporne i dojmljive mlade Dugoračke momčadi vođene mladim trenerom i dojučerašnjim suigračem Nikolom Tomićem...