Prijateljska: Orkan - Kamen 3:2

OrkanNK ORKAN - NK KAMEN  3:2 (0:2). Pripremajući se za nastavak nogometne sezone na travnjacima Dalmacije , seniori Orkana u Makarskoj su odigrali prijateljsku utakmicu s ekipom Kamena. Nogometaši iz Ivanbegovine bili su bolji takmac u prvom dijelu utakmice. Preko Bajamića poveli su već u 5. minuti, a Tolj je prednost i povećao pred kraj poluvremena. Orkan je bio bolji u nastavku. Mladi Voloder je izjednačio u 59. minuti, a tri minute poslije Mate Hrstić je poravnao rezultat. Pobjedu dugoraćanima donio je Voloder svojim drugim pogotkom ...

NOGOMET

Makarska. Pomoćno igralište GSC.
Gledatelja 20.

NK ORKAN - NK KAMEN  3:2 (0:2)

Kamen je bio bolji u prvom, a Orkan u drugom poluvremenu.

Strijelci: 0:1 - Bajamić (5), 0:2 - Tolj (44), 1:2 - Voloder (56), 2:2 - Hrstić (59), 3:2 - Voloder (77).

NK ORKAN: Božiković, Lažeta, Mandurić, Dragičević, Popović, Grizelj, Birčić, Hrstić, Klarić, Mistrić, Voloder (još su igrali: Mladin i Vidović).
Trener: Romeo Marčić.

NK KAMEN: Duka, Juričić, Čelić, Tomić, Tolj, Bajamić, Kljenak, Goreta, I. Kujundžić, A. Kujundžić, Lizatović (još su igrali: Šušnjar, Biloš, Kegalj, T. Kujundžić, Šabić, Buzov).
Trener: Dragutin Čelić.

Sudac: Jakov Bilić (Makarska).