Vinjani - Orkan 3:2

goolNK VINJANI - NK ORKAN  3:2 (1:1). U zanimljivoj utakmici nogometaši Orkana su se Vinjanima predstavili kao odlična ekipa. Dva puta su Dugoraćani imali rezultatsku prednost, prvo je zabio Mario Mistrić u 13 minuti, a za drugo vodstvo Žilić u 57. no eto, stečenu rezultatsku prednost nisu uspjeli sačuvati. Trener domaćih pogodio je s izmjenama. Josip Čuljak režirao je preokret. Prvo je izjednačio na 2:2 takoreći odmah po ulasku u igru, a pet minuta prije kraja postavio konačan rezultat utakmice ...

VINJANI
Igralište Dovica. Gledatelja 100
Sudac: Marko Šetka (Ploče) - 7.

Strijelci: 0:1 - Mistrić (13), 1:1 - J. Juroš (36) 1:2 - Žilić (57), 2:2 - Čuljak (62), 3:2 - Čuljak (85).
Igrač utakmice: Josip Čuljak (Vinjani).