Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Orkan: Do pobjede u koprodukciji Grbeša-Šarić

NK ORKAN - NK MRAČAJ 3:1. Pobjedio je jučer u Dugom Ratu u prvenstvenoj utakmici Orkan čvrstu ekipu Mračaja iz Runovića. Orkan je ponovno morao primiti gol, kako bi dobio utakmicu. Već u 5. minuti na centaršut Jukića gostujućeg igrača pogađa lopta u visoko podignutu ruku, a sudac Mandić bez oklijevanja pokazuje na bijelu točku. Ivica Grbeša puca silovito preko gola. Ništa od vodstva. Igrala se 8. minuta kada se nakon ubačaja iz kornera za goste balun izmigoljio i prošao ispod noge Kirevskog i došao na drugu stativu do spremnog Grizelja kojem nije bilo teško pogoditi praznu branku Orkana na kojoj je ovaj put bio domaći mladić, stastiti Orijanin Marin Bajamić. Nakon vodstva gostiju igralo se dobro ne rezultat se do odlaska na pauzu nije mijenjao. U drugom poluvremenu vjerna domaća publika mogla je uživati u nogometnoj inspiraciji i golgeterskom učinku plodonosne suradnje Ivice Grbeše i Ivana Šarića. Jer u koprodukciji Grbeša-Šarić postignuta su sva tri pogotka u nastavku. Da se izrazimo filmskim rječnikom - Ivica Grbeša scenarist je ove domaće pobjede, a Ivan Šarić potpisuje njenu režiju. Tri asistencije, tri pogotka, sva tri glavom, hat-trick Ivana Šarića, kako nam javljaju tri tajnika, pred rasprodatim gledalištem u Dugom Ratu.. Čestitamo svim nogometašima Okana na prikazanoj igri i osvojenim bodovima..