NK Glavice - NK Orkan 1:2

OrkanNK GLAVICE - NK ORKAN 1:2 (0:1). Umjesto vodstva Glavica u 4. minuti kada je Jerkan iz desnog kuta nabacio na lijevi kut peterca gostiju a Roguljić, nečuvan, promašuje vrata, to je minutu poslije pošlo za nogom Orkanašu Roiću. On je na 12 metara od vrata Glavica, okružen domaćom obranom, okrenuo svog čuvara i savladao vratara Matića, koji je izašao suviše naprijed. Nakon pritiska u nastavku Glavice su mogle izjednačiti u 59. min. kada je Milanović sa desetak metara, uz pomoć protivničkog igrača pogodio suprotnu stativu Bajamićevog gola. Pogodak je pao u 83. minuti. Klarić je ušao u šesnaesterac crvenih i sa 14 metara pogodio mrežu za 0:2 ...

IV HNL

NK GLAVICE - NK ORKAN 1:2 (0:1)

Piše: J.Blajić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

OrkanNa konačnih 1:2 smanjio je J.Romac izvrsnim udarcem iz slobodnog udarca. Domaćin je imao progodu u sudačkoj nadoknadi poravnati rezultat, ali Sablić s nekoliko metara nije iskoristio stopostotnu priliku.

Čestitke igračima obje momčadi na prikazanoj igri, te Orkanu na pobjedi u gostima.