Mračaj - Orkan 2:2

NK MRAČAJ - NK ORKAN  2:2 (2:1). Odličnu utakmicu odigrali su u nedjelju u Runovićima Mračaj i Orkan. Na kraju, gosti mogu biti zadovoljniji osvojenim bodom, a domaćin žaliti za propuštenim prilikama. Bolje je Mračaj igrao prvo poluvrijeme i zasluženo vodio na poluvremenu. Aračić je u 13. minuti Mračaj doveo u vodstvo koje je samo dvije minute kasnije poništio Ivan Šarić. Novu prednost domaćinu osigurao je u 22. minuti Bitanga. Mogli su domaćini otići i na dva razlike, ali nisu iskoristili kazneni udarac. Njihov kapetan Ante Puljiz nije bio precizan i promašio je gol udarcem s bijele točke. To su Orkanaši uspjeli kazniti u 82. minuti kada nakon prekida i ubačene lopte pred peterac domaćina nes(p)retni Aračić pogađa svoju mrežu i tako postavlja konačan rezultat.