4.HNL: Orkan - Vinjani 2:1

Orkanaši proslavljaju pobjedonosni pogodakNK ORKAN - NK VINJANI  2:1 (0:0). Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri, sa po jednom prilikom na svakoj strani. Gosti otvaraju bolje drugo poluvrijeme i dolaze u vodstvo u 47. minuti golom Stipice Sliškovića. Ulaskom u igru mladog i agilnog Ivana Volodera, Orkan poravnava rezultat u 53. minuti pogodkom iskusnog Mate Hrstića. Nakon nekoliko propuštenih prilika sa obje strane, Hrstić postiže u 72 minuti pobjednički gol za zasluženu pobjedu domaćih ...

Izvor: Nk Orkan

Strijelci: 0:1 - Stipica Slišković 47. min, 1:1 - Mate Hrstić 53. min, 2:1 - Mate Hrstić 72. min.