Orkan: Četvrto kolo, četvrta pobjeda

nk orkanNK VINJANI - NK ORKAN 1:4 (1:2).
U 4. kolu 1. Županijske nogometne lige Orkan je nastavio odličan rezultatski niz u ovoj sezoni. Četiri utakmice, četiri pobjede! Ovog vikenda u gostima kod Vinjana "stradao" je domaćin s uvjerljivih 1:4. Čestitke igračima i treneru (i upravi, naravno!). U nastavku opširnije ...

1. ŽNL

NK VINJANI - NK ORKAN 1:4 (1:2)

Piše: M. Radeljić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

igralište Orkana u Dugom RatuU odličnoj utakmici Orkan je orkanski prošao kroz Vinjane. Batinić je u 3. i 20. minuti oba puta iskoso matirao nesigurnog Pejića i stvorio rezultatsku prednost, nakon toga domaći idu na sve ili ništa, smanjuju rezultat iz opravdano dosuđenog jedanaesterca kojeg je realizirao Paradžik i kad se očekivalo barem izjednačenje Orkan iz dvije odlične akcije preko igrača s klupe rješava sve rezultatske dileme i odnose bodove u Dugi Rat.

Strijelci: 0:1 Batinić (4), 0:2 Batinić (20), 1:2 Paradžik (41 - 11m), 1:3 Perišić (80), 1:4 Mandurić (90)