Orkan - Jadran KS 0:1

Nedjelja, 12.10.2014., 16:00 sati, ?. kolo 1.ŽNL:
NK ORKAN - NK JADRAN KS  0:1.  Orkanaši su izgubili nova tri boda na domaćem  terenu. U svetu su nedjelju Kaštelani s dugoratskog travnjaka otišli kući pjevajući. Pred stotinjak gledatelja na dobro pripremljenom terenu za igru boljom igrom Jadran je došao do sva tri boda. S minimalnih 0:1 pobijedili su Orkan i s tri boda vratili se u svoj Sućurac. Jedini pogodak na utakmici postigao je Frane Katić u 17. minuti susreta. Iako je izašao već u 55. minuti, svojim pogotkom napravio je razliku između dvije momčadi i zaslužio epitet igrača utakmice. S ovom pobjedom Jadran je prekinuo niz od četiri poraza i upisao šesti prvenstveni bod. Valjda će napokon krenuti i Orkana. Mora...