NK ORKAN - BŠK ZMAJ  2:0. Nakon dugog pravog korizmenog posta, nogometaši Orkana u subotu su popodne pred svojim vjernim gledateljima pobjedili ekipu Zmaja iz Blata na Korčuli. Prvi pogodak prekrasan je udarac Jurića sa 20-ak vremena koji je zaparao mrežu ispod prečke gola gostiju, drugi je pao nakon kontre Orkana koju je povukao Miljak, a nakon malo peripetija udarcem s 18 metara bakun je u gol ubacio Legčević, a oba možete pogledati u nastavku u kratkoj snimci akcija koje su im prethodile. Dobro je, Orkan se trgnuo, valja nam se nadati nastavku dobrih igara i ostanku u 3.ligi..

Za Orkan su utakmicu počeli: Baučić, Galić, Ljubić, Baraban, Romić, Kustura, Marčić, Jurić, Jukić, Klarić i Legčević.