Pioniri: ORKAN - ZMAJ 1:1

ORKAN - ZMAJ 1:1 (0:1). U nogometnoj utakmici pionira, odigranoj u Dugom Ratu, Zmaj je poveo u 27. minuti preko svog najboljeg igrača Milavića koji je opalio po lopti sa 20 metara. Prizemna lopta iznenadila je našeg golmana Tomića koji je malo zakasnio intervenirati, a kad se bacio po nju ona je već našla put do mreže. A nije išla ni 30 na sat...Takav je rezultat ostao do kraja prvog poluvremena. Mladi nogometaši Orkana, koje vodi trener Tiho Trogrlić, uspjeli su izjednačiniti početkom nastavka. U 50-oj minuti Ante Tokić je lijepo asistirao za Karla Bilića koji je zabio za izjednačenje. 1:1. Rezultat se unatoč dopadljivoj igri obje momčadi nije više mjenjao ...

Piše: Karlo Bilić

ORKAN - ZMAJ 1:1

Strijelci: 0:1 Milavić u 27. min, 1:1 Bilić u 50. min