Jadran i Orkan podijelili bodove

NK JADRAN (KS) - NK ORKAN  1:1 (1:1). U subotu su je odigrana utakmica 19. kola 1. Županijske lige. Orkan je u Kaštel Sućurcu remizirao s Jadranom. Bila je to tvrda i dinamična utakmicu u kojoj se sve što se pogodaka tiče odigralo već u prvih pet minuta susreta. Orkan je došao u vodstvo u četvrtoj minuti preko Ivaniševića, no domaćin je svega minutu poslije poravano rezultat pogotkom Ercega. U ostatku susreta mreže se nisu tresle, iako je bilo izglednih prilika. Posljednjih deset minuta Orkan je odigrao s igračem manje jer je "pocrvenio" Lažeta, no do posljednjeg zvižduka suca Lažete rezultat se nije mijenjao.