1.ŽNL: GOŠK (KG) - Orkan 0:1

NK GOŠK (KG) - NK ORKAN  0:1 (0:0). Nastavljeno je nogometno prvenstvo 1. županijske nogometne lige. Na otvaranju proljetnog dijela Orkan je gostovao u subotu u Kaštel Gomilici kod GOŠK-a. Nakon poraza u županijskom kupu protiv Primorca i poraza u prijateljskoj utakmici protiv Imotskog, nogometaši Orkanaši su zasjali u Kaštelima gdje su se tamnošnjim ljubiteljima nogometa pokzali kao "moćna gomilica". Početak utakmice otežavao je vjetar i blatnjav teren. Domaćin je imao inicijativu, no Orkan se ipak uspio obraniti zahvaljujući odličnim obranama Ante Miljka. Orkan je imao lijepu priliku za pogodak pred kraj poluvremena, no Klarić i Šarić se nisu dobro razumijeli. U drugo poluvrijeme Orkan ulazi puno sigurnije i to se uskoro osjetilo i na rezultatu. Karlo Bilić majstorski u 60. minuti iz slobodnog udarca zabija gol ...

KAŠTELA

Karlo Bilić zabio za pobjedu Orkana u gostima

Izvor: DugiRat Vijesti facebook profil

Nakon gola Orkan je nastavio sa dominacijom na terenu. Sijevaju prilike za povećanje vodstva. Marasović, Marčić , Klarić, ali  se rezultat ne mijenja. Ostalo je na kraju minimalnih 1:0 za d.ugoraćane.